VERONIKA ŠÁCHOVÁ VIZÁŽISTKA

_DSC7800

Jako vizážistka jsem začala pracovat během studia na Masarykově univerzitě v Brně a už je tomu víc než 7 let, co mě oslovila moje první klientka. Za tu dobu jsem získala spoustu praxe líčením na svatby, plesy a focení. Nejčastěji připravuji nastávající nevěsty, ale mám zkušenosti i s líčením na soutěžích krásy, konkrétně se soutěžemi Česká Miss a Dívka roku.

Tyto praktické zkušenosti si každoročně rozšiřuji na kurzech, například pod taktovkou Ludmily Škvorové, Barbory Zegzulkové, Hristiny Georgievské, Sashy Isara a dalších. Cizí mi nejsou ani aktuální trendy v oblasti svatebních účesů, které si doplňuji na kurzech u Jany Ištokové, Venduly Lukesové a Nikoly Chrástové. Mimo to se účastním i soutěží, jako Mistrovství České republiky v make-upu.

SVATEBNÍ VIZÁŽ

Víla, princezna nebo prostě jen rozzářenější vy? Jako nevěsta se můžete vcítit do jakékoliv role si zamanete! Já jsem tady od toho, abych váš sen splnila. Setkáme se spolu ještě před dnem D a probereme, co se vám líbí, vyzkoušíme líčení a klidně i účes. No a že bude maminka nebo nejlepší kamarádka závidět? Není problém, přijedu a zkrásním vás ráda všechny!

Líčení na události

Něžná princezna nebo půlnoční kráska. Pokud se chystáte na ples a ve skříni vám visí šaty jako z přehlídkového mola, můžete je ještě navíc podtrhnout dokonalým líčením, které celý vzhled kouzelně doladí.

Líčení na focení

Každá žena má něco jedinečného – roztomilost, svůdnost, neodolatelný pohled… tak to pojďme společně přenést na fotografie. V rámci ateliérového focení získáte profesionální fotografie, které můžete použít jak pro svoji kariéru tak pro svého přítele či manžela na Vánoce. Podtrhnu Vaši krásu líčením a úpravou vlasů, abyste se cítila sebevědomá a focení pak půjde jedna báseň.

Kurz osobního líčení

Chcete se naučit rychlý, ale kvalitní make-up pro den v práci, nebo když si chcete vyrazit na dámskou jízdu? Na kurzu osobního líčení se vám věnuji individuálně a společně procházíme vše krok za krokem. Z kurzu si odnesete nákres líčení, materiály pro připomenutí co jste se naučila, malý dáreček a samozřejmě spoustu nových tipů a znalostí.

LOOKBOOK