PROCEDURY

  1. RYCHLÉ OŠETŘENÍ

  • obličej: odlíčení, peeling, hloubkové čištění, sérum, maska, krém

Ošetření zaměřené na obličej bez dekoltu. Hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí je kombinované s ručním čištěním pro maximální efekt. Pleťové sérum vybírám na míru vaší pleti dle jejích aktuálních potřeb a následná maska pomůže pleť zregenerovat a dodá další potřebné látky, aby byla vyživená a svěží.

45 minut

700 Kč

2. ZÁKLADNÍ OŠETŘENÍ

  • obličej, krk a dekolt: odlíčení, peeling, hloubkové čištění, mix sér, maska na obličej, oční okolí a rty, krém (+ možnost fotonové terapie a masáže)

Ošetření obličeje a dekoltu. Hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí je kombinované s ručním čištěním pro maximální efekt. Směs pleťových sér vybírám na míru vaší pleti dle jejích aktuálních potřeb a následná maska pomůže pleť zregenerovat a dodá další potřebné látky, aby byla vyživená a svěží.
U tohoto ošetření je možné připlatit si PDT terapii LED světlem, která probíhá při působení masky a dokáže pokožku nakopnout a donutit ji k vyšší produkci aktivních látek. Nebo se můžete základní ošetření zpříjemnit 10minutovou masáží.

60 minut

900 Kč

70 minut (s fotonovou terapií)

1000 Kč

75 minut (s masáží)

1200 Kč

3. Relaxační ošetření

  • obličej, krk a dekolt: odlíčení, peeling, hloubkové čištění, mix sér, relaxační masáž obličeje, maska na obličej, oční okolí a rty, fotonová terapie, krém 

Odpočinkové ošetření obličeje a dekoltu. Čištění ultrazvukovou špachtlí odstraní odumřelé buňky a pročistí póry. Směs pleťových sér vybírám na míru vaší pleti dle jejích aktuálních potřeb a následná maska pomůže pleť zregenerovat a dodá další potřebné látky, aby byla vyživená a svěží.
Ošetření je od samého začátku protkané masážními pohyby a na jeho závěru je 15minutová relaxační masáž obličeje a dekoltu, která vám pomůže uvolnit napětí ve svalech obličeje a prokrví pleť, čím zvýší její schopnost regenerace. Během působení masky probíhá PDT terapie LED světlem, která pokožku nakopne a donutí k vyšší aktivitě.

90 minut

1400 Kč

4. CELKOVÉ OŠETŘENÍ

  • obličej, krk a dekolt: odlíčení, peeling, čištění, mix sér, galvanizace, maska na obličej, oční okolí a rty, fotonová terapie, krém (+možnost relaxační masáže obličeje)

Ošetření obličeje a dekoltu. Hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí je kombinované s ručním čištěním pro maximální efekt. Směs pleťových sér vybírám na míru vaší pleti dle jejích aktuálních potřeb a zapracovávám hlouběji do pleti pomocí galvanické žehličky. Následná maska pomůže pleť zregenerovat a dodá další potřebné látky, aby byla vyživená a svěží. Během působení masky probíhá PDT terapie LED světlem, která dokáže pokožku nakopnout a donutit ji k vyšší produkci aktivních látek.
K ošetření je možné připlatit si 15minutovou relaxační masáž obličeje. 

90 minut

1400 Kč

110 minut (s masáží)

1800 Kč

5. Těhotenské ošetření

  • obličej, krk, dekolt a bříško: odlíčení, peeling, čištění, mix sér, jemná masáž obličeje, maska na obličej, oční okolí, rty a bříško, fotonová terapie, krém

Ošetření obličeje, krku, dekoltu a bříška. Ruční čištění pleti a ošetření pokožky bříška následuje směs pleťových sér, které vybírám na míru vaší pleti dle jejích aktuálních potřeb. Jemná masáž podpoří dobré prokrvení a regeneraci, maska pomůže pleť vyživit do hloubky a zlepší její pružnost (předcházení striím). Závěrečný krém dodá hydratací.

90 minut

1700 Kč

6. Ošetření pro muže

  • obličej a krk: peeling, hloubkové čištění, mix sér, maska, krém, olej na vousy

Ošetření obličeje a krku. Hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí je kombinované s ručním čištěním pro maximální efekt. Směs pleťových sér vybírám na míru vaší pleti dle jejích aktuálních potřeb. Následná maska pomůže pleť zregenerovat a dodá další potřebné látky, aby byla vyživená a svěží. V případě vousů tvář vyčistím a na závěr promasíruju olejem na vousy.
Pánové si mohou vybrat i jakékoliv jiné ošetření z nabídky.

50 minut

800 Kč

7. Ošetření problematické pokožky zad

  • záda: peeling, hloubkové čištění, sérum, maska, krém

Hloubkové čištění pokožky zad, následuje dezinfekce a ošetření zanícených vřídků pro jejich rychlejší hojení. Maska pokožku vyživí a urychlí regeneraci kůže.

40 minut

800 Kč

8. Chemický peeling

  • obličej: odlíčení, chemický peeling, čištění, sérum, maska, krém

Procedura, při které dochází k aplikaci slabé kyseliny na obličej. Jejím působením se snižuje vrstva pokožky, která minimalizuje viditelnost pigmentových skvrn, jizev, vrásek a zabraňuje vzniku pupínků.

45 minut

1000 Kč

5 x 45 minut (permanentka)

4500 Kč

Ceník platný od 1. 10. 2021.