PROCEDURY

1. MOJE PRVNÍ OŠETŘENÍ

 • konzultace pleti, domácí péče a alergií, ošetření obličeje a dekoltu: odlíčení, peeling, hloubkové čištění, sérum, maska, krém

Ošetření pro vaši první návštěvu. Na začátku proběhne konzultace, při které se seznámím s vaší pletí a denní rutinou. Ošetření je zaměřené na obličej, krk a dekolt. Hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí je kombinované s ručním čištěním pro maximální efekt. Pleťové sérum vybírám na míru vaší pleti dle jejích aktuálních potřeb a následná maska pomůže pleť zregenerovat a dodá další potřebné látky, aby byla vyživená a svěží.

90 minut

1000 Kč

2. KLASICKÉ OŠETŘENÍ

 • obličej, krk a dekolt: odlíčení, peeling, hloubkové čištění, mix sér, masáž, maska na obličej, oční okolí a rty, krém

Ošetření obličeje a dekoltu. Hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí je kombinované s ručním čištěním pro maximální efekt. Směs pleťových sér vybírám na míru vaší pleti dle jejích aktuálních potřeb, zapracuji je pomocí masáže obličeje včetně dekoltu a následná maska pomůže pleť zregenerovat a dodá další potřebné látky, aby byla vyživená a svěží.

75 minut

1300 Kč

3. ZÁKLADNÍ OŠETŘENÍ

 • obličej, krk a dekolt: odlíčení, peeling, hloubkové čištění, mix sér, maska na obličej, oční okolí a rty, fotonová terapie, krém

Ošetření obličeje a dekoltu. Hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí je kombinované s ručním čištěním pro maximální efekt. Směs pleťových sér vybírám na míru vaší pleti dle jejích aktuálních potřeb a následná maska pomůže pleť zregenerovat a dodá další potřebné látky, aby byla vyživená a svěží. Během působení masky na pleti probíhá fotonová terapie LED světlem, která dokáže pokožku nakopnout a donutit ji k vyšší produkci aktivních látek.

60 minut

1000 Kč

4. RYCHLÉ OŠETŘENÍ

 • obličej: odlíčení, peeling, hloubkové čištění, sérum, maska na obličej, oční okolí a rty, krém

Ošetření zaměřené na obličej bez dekoltu. Hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí je kombinované s ručním čištěním pro maximální efekt. Pleťové sérum vybírám na míru vaší pleti dle jejích aktuálních potřeb a následná maska pomůže pleť zregenerovat a dodá další potřebné látky, aby byla vyživená a svěží.

45 minut

800 Kč

5. OŠETŘENÍ PROBLEMATICKÉ PLETI

 • obličej: odlíčení, peeling, hloubkové čištění, sérum, maska na obličej, oční okolí a rty,  fotonová terapie, krém

Ošetření zaměřené na problematickou a aknózní pleť – obličej bez dekoltu. Hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí je kombinované s ručním čištěním pro maximální efekt. Pleťové sérum na míru vaší problematice pleti a dle jejích aktuálních potřeb. Následná maska pomůže pleť zregenerovat a dodá další potřebné látky, aby byla vyživená a zklidněná. Během působení masky na pleti probíhá fotonová terapie LED světlem, která dokáže pokožku nakopnout a donutit ji k vyšší produkci aktivních látek.

60 minut

1000 Kč

6. Relaxační ošetření

 • obličej, krk a dekolt: odlíčení, peeling, hloubkové čištění, mix sér, relaxační masáž obličeje, maska na obličej, oční okolí a rty, fotonová terapie, krém 

Odpočinkové ošetření obličeje a dekoltu. Čištění ultrazvukovou špachtlí odstraní odumřelé buňky a pročistí póry. Směs pleťových sér vybírám na míru vaší pleti dle jejích aktuálních potřeb a následná maska pomůže pleť zregenerovat a dodá další potřebné látky, aby byla vyživená a svěží.
Ošetření je od samého začátku protkané masážními pohyby a na jeho závěru je 20minutová relaxační masáž obličeje a dekoltu, která vám pomůže uvolnit napětí ve svalech obličeje a prokrví pleť, čím zvýší její schopnost regenerace. Během působení masky probíhá PDT terapie LED světlem, která pokožku nakopne a donutí k vyšší aktivitě.

90 minut

1500 Kč

7. LIFTINGOVÉ OŠETŘENÍ

 • obličej, krk a dekolt: odlíčení, peeling, čištění, mix sér, galvanizace, masáž, maska na obličej, oční okolí a rty, fotonová terapie, krém

Ošetření obličeje a dekoltu. Hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí je kombinované s ručním čištěním pro maximální efekt. Směs pleťových sér vybírám na míru vaší pleti dle jejích aktuálních potřeb a zapracovávám hlouběji do pleti pomocí galvanické žehličky. Galvanizace pleť vypíná, regeneruje a látky z přípravků prostupují do hlubších vrstev. Následuje 15minutová masáž a poté maska, která pomůže pleť zregenerovat a dodá další potřebné látky, aby byla vyživená a svěží. Během působení masky probíhá PDT terapie LED světlem, která dokáže pokožku nakopnout a donutit ji k vyšší produkci aktivních látek.

110 minut

1800 Kč

8. Ošetření pro muže

 • obličej a krk: peeling, hloubkové čištění, mix sér, maska, krém, olej na vousy

Ošetření obličeje a krku. Hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí je kombinované s ručním čištěním pro maximální efekt. Směs pleťových sér vybírám na míru vaší pleti dle jejích aktuálních potřeb. Následná maska pomůže pleť zregenerovat a dodá další potřebné látky, aby byla vyživená a svěží. V případě vousů tvář vyčistím a na závěr promasíruju olejem na vousy.
Pánové si mohou vybrat i jakékoliv jiné ošetření z nabídky.

50 minut

800 Kč

9. Ošetření problematické pokožky zad

 • záda: peeling, hloubkové čištění, sérum, maska, krém

Hloubkové čištění pokožky zad, následuje dezinfekce a ošetření zanícených vřídků pro jejich rychlejší hojení. Maska pokožku vyživí a urychlí regeneraci kůže.

40 minut

800 Kč

10. Těhotenské ošetření

 • obličej, krk, dekolt a bříško: odlíčení, peeling, čištění, mix sér, jemná masáž obličeje, maska na obličej, oční okolí, rty a bříško, fotonová terapie, krém

Ošetření obličeje, krku, dekoltu a bříška. Ruční čištění pleti a ošetření pokožky bříška následuje směs pleťových sér, které vybírám na míru vaší pleti dle jejích aktuálních potřeb. Jemná masáž podpoří dobré prokrvení a regeneraci, maska pomůže pleť vyživit do hloubky a zlepší její pružnost (předcházení striím). Závěrečný krém dodá hydrataci.

90 minut

1700 Kč

11. Chemický peeling

 • obličej: odlíčení, chemický peeling, čištění, sérum, maska, krém

Procedura, při které dochází k aplikaci slabé kyseliny na obličej. Jejím působením se snižuje vrstva pokožky, která minimalizuje viditelnost pigmentových skvrn, jizev, vrásek a zabraňuje vzniku pupínků.

45 minut

1100 Kč

5 x 45 minut (permanentka)

5000 Kč

Ceník platný od 1. 1. 2023.